• Sale!

  Zmiękczacz BERG

  3 690,00 
  Berg to niewielkich rozmiarów zmiękczacz znajdujący zastosowania w domach jak i w małych firmach. Urządzenie powstało z myślą o wymagających klientach ceniących sobie niezawodność, walory estetyczne i przede wszystkim prostą obsługę. Berg jest całkowitą nowością na polskim rynku. Jego konstrukcja i system mają dać posiadaczom urządzenia jak najwyższy komfort podczas obsługi systemu, jednocześnie wszystko jest zaprojektowane w taki sposób aby Berg wymagał jak najmniej uwagi a wszystkie możliwe procesy mogły następować automatycznie, bez integracji z człowiekiem. Urządzenie wyposażone jest w bardzo proste i przejrzyste menu, którym sterujemy za pomocą czterech intuicyjnych przycisków dotykowych, wraz z urządzeniem dostarczana jest bardzo szczegółowa instrukcja w której zawarte są opisy funkcjonalności każdej funkcji. Korzyści płynące z zakupu urządzenia Berg:
  • Dłuższa żywotność pieca
  • Brak zacieków na instalacji i sprzętach AGD
  • Brak osadu na instalacji i sprzętach AGD
  • Krótki czasz regeneracji
  • Małe zużycie
  • Nie odcina dopływu wody do sieci
  • Dłuższa żywotność kaloryferów
  • Mniejsze zużycie kosmetyków i środków czystości
    Wbudowany By-Pass to rozwiązanie, które nie jest regułą w przypadku nowoczesnych i kompaktowych zmiękczaczy wody. Berg natomiast został wyposażony w taki system, aby oferować jeszcze bardziej stabilną pracę. Urządzenie umożliwia dostęp do wody nawet podczas procesu regeneracji, co wpływa na komfort użytkowania W Berg'u przemyślano każdy detal. Nawet punkt zasypu soli jest bardzo ekonomiczny. Aby się do niego dostać w celu uzupełnienia soli należy tylko podnieść przednią pokrywę. Dookoła zasypu poprowadzony jest rant, który pomaga utrzymać w czystości przestrzeń wokół urządzenia.    
 • Sale!

  4 stopniowy marki VIP RO z Wifi

  VIP400 to najwyższy poziom oczyszczania i uzdatniania wody. Nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o zanieczyszczonej wodzie z posmakiem chloru czy obawach o praktycznie wszystkie chemicznie i biologiczne zanieczyszczenia. Z apilkacją można w każdym momencie sprawdzić jakość wody oraz zużycie filtrów bez patrzenia na urządzenie.

  Dzięki temu urządzeniu będziesz miał w domu swoje własne źródło czystej i zdrowej wody, przeznaczonej do picia, gotowania, przygotowania gorących napojów lub mycia owoców i warzyw.

  Jego wydajność zaspokoi potrzeby każdego domu i małej firmy czy restauracji.

  VIP 400 Compact to filtr do wody małych rozmiarów, zmieści się w każdej szafce kuchennej, a jego montaż trwa zaledwie 30-90 minut!

  Zapomnij o kupowaniu wody w plastikowych butelkach!!!

  Podstawowe funkcje:

  Współpraca z aplikacją TUYA pozwalająca na zdalną kontrolę stanu urządzenia

  - Kompaktowy rozmiar - pozwala zamontować w niemal każdym miejscu w kuchni

  - Konstrukcja bez zbiornika

  - 4 stopniowa filtracja (4 kartridże)

  - Duża ilość wody w krótkim czasie

  - Łatwy w obsłudze

  - Cicha praca (48dB)

  - Niski współczynnik straty wody 1:1

  - Czytelny wyświetlacz wskazujący na ilość oczyszczonej wody, stan filtrów etc.

  - Kran i podstawowy zestaw montażowy w komplecie

  - Wymiary urządzenia : 46cm szer. 41cm wys. 11cm gł.

  montaż 400 zł brutto przez firmę