-Urządzenia RO-5 działa na zasadzie odwróconej osmozy, produkując wodę czystą i bezpieczną dla organizmu człowieka. Wydajność tego typu urządzeń wynosi ok. 180 litrów czystej wody na dobę. Pięciostopniowy system oczyszczania wody wyposażony jest w 75-galonową membranę i 8 litrowy zbiornik.

 • Sale!

  Avatari Nano Redox

  5 720,00 
  Kompaktowy, bezzbiornikowy filtr z nanofiltracją wody, który zapewnia głębokie oczyszczenie wody bez utraty dużej części minerałów.
 • DELUXE

  2 460,00 
  Deluxe to to system przeznaczony do zamontowania w kuchni – można go umieścić w szafce kuchennej pod zlewozmywakiem lub ustawić na kuchennym blacie. Urządzenie to nie tylko produkuje najwyższej jakości wodę, ale może być także elegancką ozdobą każdego wnętrza. System Deluxe posiada osobne ujęcie wody przeznaczonej do filtracji oraz oddzielną, niezależną od baterii kuchennej, wylewkę do wody uzdatnionej. Z tego urządzenia uzyskasz idealnie czystą, dobrze natlenioną i pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń wodę przeznaczoną do celów spożywczych. Wydajność systemu jest wystarczająca dla potrzeb 4-5 osobowej rodziny. Zastosowane w zestawie wkłady filtracyjne zapewniają czystą i bezpieczną wodę w każdych warunkach – niezależnie od tego, czy zasilanie jest z wody miejskiej czy studziennej. Deluxe usuwa z wody 99% wszystkich zanieczyszczeń – zarówno mechanicznych, takich jak np. kamień, piach, rdze oraz chemicznych i organicznych, np. bakterie i wirusy, znajdujące się w wodzie. Dodatkowo woda jest mineralizowana w minerały niezbędne do życia w ilościach, które nie przekraczają norm UE oraz jonizowana. montaż 400 zł brutto przez firmę  
 • Nano Pad

  2 990,00 
  NanoPad to najnowszej generacji rewolucyjny system uzdatniania wody zaprojektowany jako najmniejsze i najbardziej wydajne urządzenie do uzyskiwania czystej wody do celów spożywczych. Nanofiltracja zastosowana w filtrze jest obecnie najbardziej rozwijaną technologią filtracyjną wody ze względu na jej zalety w postaci głębokiego oczyszczenia wody z jednoczesnym pozostawieniem w niej związków mineralnych oraz redukcją twardości wody (nie wyjaławia wody).  
 • Urządzenia RO-5 działa na zasadzie odwróconej osmozy, produkując wodę czystą i bezpieczną dla organizmu człowieka. Wydajność tego typu urządzeń wynosi ok. 180 litrów czystej wody na dobę. Pięciostopniowy system oczyszczania wody wyposażony jest w 75-galonową membranę i 8 litrowy zbiornik. montaż 400 zł brutto przez firmę
 • Standardowy, najbardziej rozpowszechniony system odwróconej osmozy w Polsce dostosowany do butelki LumiVitae, który został wzbogacony o wkład z 21 minerałami przystosowanymi do rewitalizacji wody oraz wkład z szungitem.
 • Sale!

  4 stopniowy marki VIP RO z Wifi

  VIP400 to najwyższy poziom oczyszczania i uzdatniania wody. Nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o zanieczyszczonej wodzie z posmakiem chloru czy obawach o praktycznie wszystkie chemicznie i biologiczne zanieczyszczenia. Z apilkacją można w każdym momencie sprawdzić jakość wody oraz zużycie filtrów bez patrzenia na urządzenie.

  Dzięki temu urządzeniu będziesz miał w domu swoje własne źródło czystej i zdrowej wody, przeznaczonej do picia, gotowania, przygotowania gorących napojów lub mycia owoców i warzyw.

  Jego wydajność zaspokoi potrzeby każdego domu i małej firmy czy restauracji.

  VIP 400 Compact to filtr do wody małych rozmiarów, zmieści się w każdej szafce kuchennej, a jego montaż trwa zaledwie 30-90 minut!

  Zapomnij o kupowaniu wody w plastikowych butelkach!!!

  Podstawowe funkcje:

  Współpraca z aplikacją TUYA pozwalająca na zdalną kontrolę stanu urządzenia

  - Kompaktowy rozmiar - pozwala zamontować w niemal każdym miejscu w kuchni

  - Konstrukcja bez zbiornika

  - 4 stopniowa filtracja (4 kartridże)

  - Duża ilość wody w krótkim czasie

  - Łatwy w obsłudze

  - Cicha praca (48dB)

  - Niski współczynnik straty wody 1:1

  - Czytelny wyświetlacz wskazujący na ilość oczyszczonej wody, stan filtrów etc.

  - Kran i podstawowy zestaw montażowy w komplecie

  - Wymiary urządzenia : 46cm szer. 41cm wys. 11cm gł.

  montaż 400 zł brutto przez firmę

 • Sale!

  Nowoczesny system odwróconej osmozy VIP 500 to doskonała inwestycja, kiedy rozważamy domowy filtr do wody. Stylowa i kompaktowa obudowa mieści w sobie dwie membrany o wydajności 250 GPD – filtry osmotyczne oraz filtry węglowe, dla kilkustopniowej, maksymalnie efektywnej filtracji. Komplet zawiera filtr do kranu wraz z baterią, która ma ciekawy design – matowa stal i minimalistyczna forma podkreśli styl Twojej kuchni. System  VIP 500 jest również kompatybilny z bateriami trójdrożnymi dostępnymi na rynku, dla pełnego komfortu wyboru po stronie klienta.

  Filtr do wody pitnej VIP 500, którego zadaniem jest odwrócona osmoza, cechuje:

  • Wysoka wydajność 500 galonów na dobę, co daje 1,2 litra na minutę
  • Ekonomiczny i ekologiczny system pracy: odrzut wody to stosunek 1:1 (w standardowych systemach odwróconej osmozy wynosi aż 1:8!)
  • 5-stopniowy system filtracji
  • Brak konieczności instalowania dodatkowego zbiornika – woda z filtra typu Direct-flow, to osmoza bez zajmowania miejsca pod zlewem
  • System szybkiej wymiany wkładów

  5-stopniowy system filtracji:

  1. Usuwa duże cząsteczki, zawiesiny, zanieczyszczenia mechaniczne (wymiana co 3-6 mies.)
  2. Poprawia smak i zapach wody, usuwa chlor i zanieczyszczenia organiczne (wymiana co 6-12 mies.)
  3. Poprawia smak i zapach wody, usuwa chlor i zanieczyszczenia organiczne (wymiana co 6-12 mies.)

  4/5. Usuwają bakterie, metale ciężkie, zanieczyszczenia rozpuszczone w wodzie (wymiana co 12-24 mies.)

  1. Poprawia smak i zapach wody ostatecznie przed podaniem (wymiana co 6-12 mies.)

  System szybkiej wymiany wkładów:

  • Wkłady filtrujące typu „twist”
  • Łatwa i szybka wymiana
  • Komfortowa samoobsługa

                                   Wymiary 40 cm x46 cm x 19cm

  montaż 400 zł brutto przez firmę