Elżbieta Rychlik

Home/Wywiady z klientami/Elżbieta Rychlik

Elżbieta Rychlik

Co spowodowało, że zdecydowała się Pani na zakup filtra Avatari?

Interesowałam się tym tematem od jakiegoś czasu. Decydujące stały się wyniki badań, które wykazały między innymi, że mam zakwaszony organizm. Zaczęłam wtedy szukać informacji dotyczących odkwaszania. Dowiedziałam się, że można to osiągnąć poprzez picie wody zawierającej wodór, a dzięki temu filtrowi uzyskuje się taką właśnie wodę.

Czy udało się Pani odkwasić organizm dzięki tej wodzie?

Tak, nawet stał się za bardzo zalkalizowany. Może dlatego, że równocześnie zmieniłam dietę. Wyeliminowałam z niej wszystkie produkty zakwaszające, np. kawę, czarną herbatę, mięso.

Czy jest Pani zadowolona z decyzji o zakupie filtra Avatari?

Zdecydowanie tak. Cieszę się, że go mam, ponieważ nie muszę już kupować wody w sklepie. Woda z tego filtra jest smaczna, dobrze gasi pragnienie. Piję dużo zielonej herbaty, którą zaparza się w temperaturze około 80 stopni. Wcześniej, gotując wodę, aby nadawała się do picia, musiałam czekać, aż ostygnie. Teraz mogę od razu zaparzyć herbatę, nie gotując wody, tylko ogrzewając ją do właściwej temperatury. Filtrowanej wody używam również do kąpieli. Mam w prysznicu zainstalowany wkład podobny do tego w filtrze głównym. Jestem pewna, że ta woda korzystnie oddziałuje na mój organizm.

Jakie jeszcze korzyści uzyskuje Pani dzięki wodzie z tego filtra?

Używam jej do pielęgnacji skóry twarzy. Mam wrażliwą i suchą skórę, więc nie mogę jej myć zwykłą wodą i mydłem. Na co dzień używam do tego celu zmywacza i toniku. Jednak gdy mi się kończą, gdy nie mam ich pod ręką, woda z tego filtra w znacznym stopniu je zastępuje.

Czy oprócz zmiany diety i picia czystej wody, dba Pani o zdrowie w jeszcze jakiś sposób?

Stosuję suplementy i jestem aktywna fizycznie. Codziennie chodzę na jakieś zajęcia, np. na jogę, siłownię, fitness. W sezonie jeżdżę rowerem. Przy okazji spotykam się z fajnymi ludźmi. Jest to o wiele lepsze niż siedzenie przed telewizorem.