Danuta Cholewka

Home/Wywiady z klientami/Danuta Cholewka

Danuta Cholewka

Czy przed zakupem filtra interesowała się Pani tematem czystej, zdrowej wody?

Tak, ale w bardzo wąskim zakresie. Wiedziałam, że woda z kranu zawiera chlor, który jest bardzo szkodliwy, dlatego kupowałam wodę mineralną w butelkach w przekonaniu, że jest czysta i w pełni zdrowa. Zaczęłam poznawać temat wody po zakupie filtra i wtedy okazało się, że woda to niezgłębiona wiedza.

W jaki sposób dowiedziała się pani o filtrach Avatari?

O filtrach Avatari dowiedziałam się od osoby, której bardzo ufam i fakt, że była bardzo zadowolona z wody z tego urządzenia spowodował, iż chętnie umówiłam się na spotkanie z Panem Pawłem Kenkelem, twórcą tego filtra.

Jakie korzyści z picia wody uzyskała Pani?

Użytkuję filtr około pół roku i po tym czasie zauważyłam poprawę kondycji skóry, przede wszystkim jej nawilżenie. Mam więcej energii oraz znacznie lepszy sen. Dużym plusem użytkowania tego urządzenia jest fakt, że wodę zdatną do picia mam bezpośrednio w domu. Wystarczy tylko odkręcić kranik w kuchni. Zabieram ją zawsze ze sobą w szklanej butelce, wyjeżdżając z domu, podobnie jak reszta mojej najbliższej rodziny.

Czy interesuje się Pani zdrowym trybem życia?

Owszem, temat zdrowego stylu życia bardzo mnie interesuje. Część swojego wolnego czasu poświęcam na lekturę książek związanych z tą dziedziną, czytam artykuły w gazetach i śledzę nowinki. Staram się kupować produkty spożywcze nie zawierające konserwantów i wyeliminowałam przyprawy zawierające glutaminian sodu. Robimy też z rodziną świeże soki, np. z marchwi i jabłka, a także zaprawy na zimę. Zdrowy styl życia to także ruch. Ten etap dopiero rozpoczęłam. Mam nadzieję, że będę w nim wytrwała i konsekwentna w działaniach.