Woda nowej generacji Minerały

Home/Bez kategorii/Woda nowej generacji Minerały

Woda nowej generacji Minerały

     Woda nowej generacji Minerały


Jadeit

Jadeit jest unikalny w swoim składzie pierwiastków śladowych. Zawiera chrom, selen, cynk, magnez, krzem, srebro. Woda o strukturze jadeitu jest oczyszczana z nadmiaru zanieczyszczeń i metali ciężkich. A co najważniejsze, jadeit przywraca wodzie naturalną strukturę. Oczyszczona i ustrukturyzowana woda jadeitowa przenosi krystaliczną czystość lodowców i chłód górskich rzek. Oszałamiająco czysta i lekka woda. Pamiętaj, że czysta woda to długa żywotność. To cenna forma jadeitu. Święty i ukochany kamień w Chinach. Ceniony jako kamień, który zachowuje miłość i wierność wśród par małżeńskich, pomaga zwalczać bezpłodność. Wzmacnia właściciela fizycznie i promuje długowieczność. Łączy siły yin i yang, połączenie kamienia i wody.

 

Górski kwarc 

Kwarc jest najbardziej harmonijnym ze wszystkich kryształów. Jest uznawany w świecie jako minerał XXI wieku! Struktura wody kwarcowej zbliża się do najlepszego naturalnego standardu – wody górskich źródeł lodowcowych. Metoda infiltracji wody na kwarcu pochodziła z odległego Tybetu. Ma ponad 3000 lat. Woda kwarcowa ustanawia równowagę między narządami i systemami. Poprawia metabolizm. Wspomaga elastyczność chrząstki, mięśni, stawów. Pobudza regenerację. Usuwa zespół chronicznego zmęczenia. Wspiera utratę wagi. Ta woda jest idealna do codziennego picia, herbat ziołowych, kawy, a także do prania. Niezwykle przydatne jest przyjmowanie tabletek. Woda kwarcowa da Ci energię czystości, świeżości i ładunek optymizmu!

 

Różowy Piasek

 

 Unikalny minerał powstały ze stopionych minerałów w magmie w dobie aktywności tektonicznej Ziemi. Cechą minerału jest wysoka mikroporowatość, mniejsza niż 4 mikrony i wysoka aktywność adsorpcji. Jego cząsteczki działają jako sita molekularne, dzięki czemu przeprowadzana jest selektywna adsorpcja, a mikropory pokrywają się wielkością z nanoporowatą strukturą żywych komórek. Te pory wydają się odczytywać i selekcjonować cząsteczki wody przed szkodliwymi zanieczyszczeniami. Jak gąbka, ziaren piasku wchłonąć mocno trzymać i przesączono do 99% zanieczyszczeń w ściekach chloru, amoniak, metale ciężkie, wirusów, bakterii, pierwotniaka, pasożyta z jaj, azotany, pestycydy, wazelina. Dzięki naturalnej filtracji naturalnej woda uzyskuje optymalnie zbilansowany skład mineralny, a struktura powtarza strukturę wody źródlanej. Wyróżnia się miękkością, świeżością, przyjemnym smakiem i krystaliczną czystością. Taka woda jest łatwo wchłaniana przez organizm, wypełniona energią, tlenem i składnikami odżywczymi. Komórki są intensywnie uwalniane z toksyn. Organizm zużywa mniej energii na jej przyswajanie i zaczyna pracować w bardziej ekonomicznym trybie. Naukowcy twierdzą, że jego doskonałe właściwości anty-aging: redukuje zmarszczki, usuwa obrzęki i „worki” pod oczami, nadaje jędrność i elastyczność skóry, usuwa cellulit. Strukturyzowany i oczyszczony przez różową wodę piasek ma właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i regenerujące. Pobudza mikrokrążenie, poprawia krążenie krwi i przepływ limfy. Wspomaga układ rozrodczy. Różowy piasek jest również przydatny do ochrony energii. Jest to minerał oczyszczający, niezbędny dla ogólnego zdrowia i długowieczności. W mieszaninie z innymi synergetyki minerałami- (Jade Szungit Flint i góra kwarc) jest leczniczy eliksir mineralny „drugi młodzież”.

 

Eliksir mineralny  „Druga młodość”

Moc 5 minerałów górnictwie kwarcu różowego piasku, Jade, krzemienia i Szungit, które przez wieki były używane do uzdatniania wody i urządzeń sanitarnych. Podczas interakcji z wodą ich kombinacja daje maksymalny efekt leczniczy.Woda przywraca jej naturalną strukturę, zbliżoną do struktury płynu wewnątrzkomórkowego. Jest wchłaniany przez organizm bez zbędnej energii, nasyca komórki tlenem i substancjami odżywczymi, aktywnie usuwa toksyny. W takim przypadku ciało jest oczyszczane, odnawiane i odmładzane, co przyczynia się do przedłużenia aktywnego życia. Woda taka chroni serce i naczynia krwionośne, ma pozytywny wpływ na przewód pokarmowy, wspiera kości i stawy, normalizuje równowagę hormonalną tarczycy, trzustki i prostaty, stymuluje narządy płciowe , łagodzi skurcze, wzmacnia nerki. Strukturyzowana przez minerały woda ma działanie bakteriobójcze i odmładzające. Sprawia, że ​​skóra jest gładka i jędrna, usuwa obrzęki, ma efekt „ogólnego czyszczenia”: usuwa żużel, oczyszcza tkanki, odnawia komórki. Pole energetyczne 5 minerałów jest w stanie oczyścić chorobową i negatywną energię. Eliksir mineralny „drugi młodzież” doskonale oczyszcza wodę z żelaza, chloru, metali ciężkich, bakterii, wirusów, grzybów i azotany, pestycydy, wazelina. Woda po filtracji różni się krystaliczną czystością, miękkością i wiosenną świeżością. Aplikacja: płucz minerały, wlej wodę w ilości 500 g mieszaniny na 5 litrów wody i pozostaw na 3 dni. Pij co najmniej 3 szklanki dziennie. Taka woda jest przydatna do mycia, przyjmowania tabletek, przygotowywania żywności, a także nawadniania mieszkań z negatywnej energii.

 

Krzem Czarny

Nalewanie wody na krzemień jest jedną z najstarszych metod oczyszczania wody. Ze względu na aktywną powierzchnię krzemień czyści wodę z metali ciężkich, bakterii, pasożytów.  Ma właściwości bakteriobójcze, zapewnia elastyczność naczyń krwionośnych. Wzmacnia kości, paznokcie, zęby, włosy. Wspomaga funkcje gruczołów (prostaty, tarczycy, trzustki). Krzemowa woda jest wyjątkowa i idealna do codziennego użytku: picia, gotowania, mycia. A także do podlewania kwiatów i roślin. Poprawia smak herbaty i kawy, zawiera „0” kalorii. Przywraca równowagę życia i optymistyczne spojrzenie na życie.Nalewanie wody na krzemień jest jedną z najstarszych metod oczyszczania wody. Rozprzestrzeniając studnie krzemieniem, nasi pradziadkowie otrzymywali nie tylko smaczną, wiosenną wodę, ale także chronili się przed infekcjami.Badania wykazały, że woda krzemieniowa ma działanie bakteriobójcze. W nim zabijają bakterie saprofityczne, pierwotniaki, pasożyty, grzyby i wirusy. Woda osadzona na krzemieniu zwiększa przejrzystość i jednocześnie neutralizuje zanieczyszczenia obecne w wodzie: amoniak i sole amonowe, żelazo, azotany, chlor, jony metali ciężkich, związki rtęci i fosforoorganiczne, radionuklidy. Udowodniono, że taka woda zbliża się do sprężyny przez parametry. Nie gnije, nie kwitnie, ale pozostaje świeży i przezroczysty. Do standardowej studni potrzebne jest 40-50 kg krzemienia. Aby zapewnić gwarantowany długotrwały efekt i uzyskać wodę nie tylko czystą, ale również wypełnioną energią życiową, dodaj shungit i kwarcowy kamień, po 50 kg, do studni.Wszystko proste jest genialne, a Natura kieruje się właśnie tą zasadą.

 

 

Kropla Kryształu

Wyśmienita mieszanina kryształów kryształu górskiego i lodowego kwarcu. Są jednym z nielicznych minerałów, których użyteczne właściwości są oficjalnie uznawane przez naukowców. Dzięki naturalnej filtracji woda jest oczyszczana z bakterii, wirusów, chloru, metali ciężkich, organicznych. W tym samym czasie jest nasycony naturalnym tlenem. Taka woda jest łatwo wchłaniana przez organizm i pomaga skutecznie usuwać toksyny. Kryształ górski jest dobrym rezonatorem. Narzuca wszystkie terapeutyczne rytmy terapeutyczne, prowadząc ciało do wyzdrowienia. Woda krystaliczna 100% łagodzi zmęczenie, – po prostu spłucz twarz, a poczujesz przypływ energii.Wysoki poziom naturalnego tlenu odmładza skórę, przywraca jej ton. Kryształ górski i kwarc lodowy gwarantują najczystszą wodę naturalną – miękką, smaczną i co najważniejsze żywą .Woda ta może zmienić smak potraw i napojów. Struktura kryształu wody jest idealna do herbaty i kawy, ponieważ tylko ona pomaga ujawnić złożone aromaty kawy fasoli i liści herbaty.  A lód z krystalicznej wody ma jedną bardzo ważną właściwość – otóż ma korzystny wpływ na aktywność seksualną!To twój młody eliksir i cały bagaż długowieczności! I nie zapominajcie, że te kryształy są czarami i talizmanami. kwarc lodu, czy „nirwana kwarc” – jest potężnym amuletem przeciw złemu losowi. Odzwierciedla ataki energetyczne i pochłania energię ujemną. Energia kryształu górskiego jest ciepła. Pomaga spotkać miłość, ocalić rodzinę, wzmocnić relacje, a także pobudza intelekt i pamięć! Kryształy „Kryształowej kropli” przyniosą do domu nie tylko czystą wodę, ale także młodość, dobrobyt, miłość.

Szungit

Najstarszy minerał planety. Uzyskany w jedynym na świecie depozycie w Karelii.  Zgodnie z jego wpływem nie ma analogów. Unikalność szungitu jest w obecności specjalnych cząsteczek węgla – fulerenów . Odkrycie fulerenów otrzymało nagrodę Nobla w 1996 roku.
Podczas interakcji z wodą globularny węgiel zmienia strukturę wody, nadając jej właściwości lecznicze. Woda Shungit ma działanie bakteriobójcze, przeciwbólowe, odmładzające.  Szungit oczyszcza wodę z bakterii, wirusów, radionuklidów, chloru, azotanów, fenoli, dioksyn, robaków. Likwiduje zespół kaca. Szungit – potężny środek ochrony przed promieniowaniem w strefach geopatycznych. Woda shungitowa to prawdziwa podstawa zdrowego stylu życia.

Mieszanka Energetyczna (Kwarc Górski, Krzemień, Szungit) Premium 

Unikalny kompleks 3 starożytnych minerałów planety – shungit, kwarc górski i krzemień.  Dzięki naturalnej synergii zapewnia idealną strukturę wody dla organizmu i jej ultra wydajne oczyszczanie ze szkodliwych zanieczyszczeń. Doskonale uzupełniając się nawzajem, minerały nasycają wodę krzemem i fulerenami shungitu. Mieszanka energetyczna wypełnia komórki energią, aktywuje procesy detoksykacji, zwiększa witalność. W rezultacie choroby przewlekłe ustępują, adaptacyjne rezerwy wzrostu ciała, wzmacnia się ochrona przeciwnowotworowa, równowaga hormonalna i odporność normalizują się. Minerały nie wymagają kosztów, nie degradują środowiska. Wręcz przeciwnie, dają nam pyszną, czystą i uzdrawiającą wodę, a czysta woda to długa żywotność .

       Szungit                          Kwarc górski            Krzem Czarny

 

Witamy w świecie czystej wody!

Zanurz się w jego świeżości! Spodoba ci się.

Oszałamiająco czysta i zdrowa woda!